Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 170 EC5.CP

Výrobca:
ATREA
Vetracie rekuperačné jednotky DUPLEX EC5 / ECV5 s reguláciou CP sú určené pre komfortné a úsporné riadené vetranie rodinných domov. Nájdu ideálne uplatnenie najmä v klasických nízkoenergetických stavbách. Viac informácií v popise nižšie.
Prevedenie
Podstropná

1 761,60 € s DPH 1 468,00 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Parametre

Výrobca: ATREA
PrevedeniePodstropná
Max. prietok vzduchu (m3/h)175
Max. účinnosť rekuperácie (%)94
Rozmery : v * š * dl. (mm)290 x 655 x 840
Priemer pripojovacieho hrdla (mm)160
Hmotnosť (kg)40

Kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX 170 EC5.CP

Rovnotlaká vetracia jednotka DUPLEX 170 EC5.CP je vybavená úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Je určená pre podstropnú inštaláciu. Max. kapacita vzduchu175 m3/h ju predurčuje do menších stavieb s krátkymi rozvodnými trasami.
Zariadenie je vybavené digitálnou reguláciou rady CP, ktorá umožňuje pripojiť širokú škálu externých vstupov od čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2), až po ovládanie cez kontaktné zopnutie v kúpelní alebo v kuchyni. Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač, alebo dohrievač, vodný nebo elektrický dohrev, uzatváracie klapky, cirkuláciu atď.


V prípade záujmu o návrh rekuperačného systému kontaktujte prosím nášho rekuperačného špecialistu, ktorý s vami posúdi objekt, preberie detaily a odporučí vhodné zariadenie. (kontakt : 0904 62 62 62)