NAJPREDÁVANEJŠIA KLIMATIZÁCIA LEN ZA CENU DENNEJ KÁVY? ÁNO, JE TO MOŽNÉ!

Máte radi kávu a doprajete si ju s pôžitkom každý deň? Chceli by ste si rovnako dopriať u Vás doma klimatizáciu, len na to doteraz neboli ideálne podmienky?

Toto leto vám prinášame ideálny komfort bez prekážok. Kúpiť si klimatizáciu a vytvoriť si doma dlhodobo príjemné prostredie a pohodu už nebude pre nikoho problém. Ak klimatizáciu nechcete vyplácať naraz, vezmite si ju od nás na výhodné splátky.

Ak váš nákup presiahne 2.000,00 €, získate splátky v najvýhodnejšej cene. Stačí napríklad, ak si objednáte multisplitové riešenie do dvoch izieb, alebo si vyberiete prémiovú klimatizáciu, či klimatizáciu vyššieho výkonu.

Len pre vašu predstavu, našu najpredávanejšiu klimatizáciu, technologickú špičku Samung Wind Free Comfort, Vám prinesieme domov a nainštalujeme  už od 25 € mesačne (pri 0 % akontácii a splácaní 48 mesiacov). Takto si môžete komfortne užívať leto vo vlastnom byte a vaša splátka nepresiahne 25 €/mesiac. Počet splátok si samozrejme môžete zvoliť. To je dobrá ponuka, čo vy na to ?

POZOR ! Ponuka najvýhodnejších splátok, nie je štandardne dostupná v on-line kalkulačke splátok. Pre najvýhodnejšiu ponuku klimatizácie na splátky je preto nutné kontaktovať priamo našich odborných predajcov. Môžete to urobiť telefonicky (podľa regiónu predajní - BA, NR, KE), alebo využite tento formulár na konzultáciu.  

 

Tešíme sa na vás.

SAMSUNG WIND-FREE JE PRE VÁS TOU NAJLEPŠOU VOĽBOU.

Klimatizačné jednotky SAMSUNG sú ideálnym výberom pre Vašu domácnosť. Efektívne udržujú komfortnú teplotu, systém chladenia je riešený tzv. bezprievanovým prúdením vzduchu, vďaka čomu sú aj energeticky úsporné. Tento revolučný princíp najskôr vychladí vašu domácnosť na požadovanú teplotu cez lamelu a následne túto teplotu udržuje cez perforovaný predný panel s viac ako 23 000 mikro-otvormi . Energetická trieda zariadenia pri chladení je A++ a pri vykurovaní v prechodnom období A+. Klimatizácie majú v sebe zabudované riadenie pomocou umelej inteligencie, je možné ju ovládať hlasom, displej zobrazuje aktuálnu spotrebu el. energie, má eko mód, časovač, indikátor znečisteného filtra, WIFI ovládanie telefónom alebo tabletom. Toto všetko a oveľa viac pre to najpríjemnejšie leto v komfortne vychladenej domácnosti od KLIMADODOMU.SK