Univerzálna kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX EASY 300

Výrobca:
ATREA
Univerzálna kompaktná vetracia jednotka s rekuperáciou tepla DUPLEX EASY je určená pre úsporné riadené vetranie menších rodinných domov, alebo bytov s decentrálnym vetracím systémom. Viac informácií v popise nižšie.

1 634,40 € s DPH 1 362,00 € bez DPH

+ -
Rezervovať osobnú konzultáciu

Parametre

Výrobca: ATREA
Max. prietok vzduchu (m3/h)300
Max. účinnosť rekuperácie (%)93
Rozmery : v * š * dl. (mm)280 x 820 x 850
Priemer pripojovacieho hrdla (mm)160
Hmotnosť (kg)21

Univerzálna kompaktná rekuperačná jednotka ATREA DUPLEX EASY 300

Rekuperačné rovnotlaké vetracie jednotky EASY sú vybavené úspornými EC ventilátormi a by-passovou klapkou. Svojimi kapacitnými možnosťami sú určené skôr do menších domov a bytov s kratšími rozvodnými trasami.
Univerzálna konštrukcia vonkajšieho pláštťa poskytuje veľkú variabilitu pri inštalácii - sú vhodné tak pre podstropnú, parapetnú ako aj podlahovú montáž. Súčasťou každej dodávky je aj digitálny dotykový ovládač CPA s komunikačným káblom a prívodný kábel s vidlicou na silové elektrické napájanie. Ovládanie pomocou panela CPA umožňuje pripojiť niekoľko externých vstupov - čidiel kvality vzduchu (čidlo relatívnej vlhkosti, čidlo CO2),
Zariadenie je možné doplniť o voliteľné zabudovateľné alebo externé príslušenstvo, napr. integrovaný elektrický predhrievač.

V prípade záujmu o návrh rekuperačného systému kontaktujte prosím nášho rekuperačného špecialistu, ktorý s vami posúdi objekt, preberie detaily a odporučí vhodné zariadenie. (kontakt : 0904 62 62 62)